top of page

Звіт завідувача

закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик»

Мелітопольської міської ради Запорізької області

ДОБРЯК МАРИНИ ВІТАЛІЇВНИ

перед колективом і громадськістю за роботу

у 2020/2021 навчальному році

 

       Даний звіт оформлений відповідно до статті Закону України «Про       дошкільну освіту» від 11.07 2001р. № 2628-ІІІ (із змінами), Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03. 2003р. № 305 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28.01.2005р. № 55, Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178.  

 

Основна мета звітування: Утвердження відкритої, прозорої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

І. Загальна характеристика.

       Заклад дошкільної освіти № 20 «Зайчик» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області розпочав функціонування у 1963  році. Групові приміщення  забезпечені необхідними меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

- музична (спортивна) зала;

- кабінет психолога; кабінети логопедів;

- методичний кабінет та медичний блок;

- прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

- 2 спортивні майданчики.

ІІ. Склад вихованців.

       На 31.05.2021 року  у ЗДО № 20 «Зайчик» функціонує 8 груп: 2 групи перед- дошкільного  віку, 6 груп дошкільного віку, з них 2 групи логопедичні. Заклад  відвідує 158 дітей.

Заклад працює за 5-денним режимом роботи: 5 груп – з  10,5  годинним перебуванням дітей, 2 (логопедичні) – з 10 годинним режимом і 1 група -чергова – з подовженим робочим днем роботи - 12 годин (на час карантину не працює).

 

ІІІ. Кадрове забезпечення.

       Педагогічний процес у ЗДО забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, практичний психолог, 1 керівник музичний, 2 логопеди, 13 вихователів.

Освітній рівень педагогів:

14 педагогів – вища освіта(фахова);

5 педагогів –  вища освіта (не фахова).

Стаж роботи педагогічних працівників:

До 3-х років – 1;

від 3 – до 10 років – 2;

від 10 до 20 – 7;

від 20 до 30 –3;

більше – 30 – 6.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

6 – спеціалісти;

3 – спеціаліст II категорії;

5 - спеціаліст  I категорії;

5 - спеціаліст вищої категорії;

2 мають педагогічне звання «вихователь – методист».

       У ЗДО створюються оптимальні умови для постійного  професійного зростання педагогів. Проведені у минулому навчальному році освітні, методичні, педагогічні та виховні заходи мали за мету розширення знань і практичного досвіду педагогів, підвищення якості дошкільної освіти в умовах ЗДО та створення комфорту кожному учаснику освітнього процесу. В цьому році підвищили свою  кваліфікаційну категорію - 1 педагог. Курси підвищення кваліфікації при інституті післядипломної освіти ЗОІППО пройшли -  2 педагогів. В цілому робота колективу ЗДО відмічається стабільністю та позитивною результативністю.

ІV. Пріоритетні напрямки діяльності у 2020-2021 навчальному році.

       Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення     реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

       У 2020/2021 н.р. заклад дошкільної освіти реалізовував освітній процес за комплексною освітньою програмою «Світ дитинства» - для дітей дошкільного віку та програмою «Оберіг» - для дітей раннього віку. Додатково працювали за корекційними програмами в логопедичних групах:

група № 3 – «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей дошкільного віку старшого дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення"  Трофіменко Л. І; "Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п'ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення" Рібцун Ю. В.

група № 5 - «Подготовка детей к школе с общим недоразвитием речи» Т.Б. Филичева; «Обучение и воспитание заикающихся дошкольников» Г.Г.Тумакова,

          Робота гуртка «Англійська для малят» здійснювалась за парціальною програмою І.Кулікової та Т.Шкваріної «Англійська мова для дітей дошкільного віку; гуртка «Цікаві шашки» - парціальною програмою В. Семизорової «Цікаві шашки»; «Джерельце» - вокальний, працювали за програмою, розробленою творчою групою та затвердженою методичною радою управління освіти; гурток з навчання дітей елементарним знанням компютерної грамотності «Смайлик» працював за програмою затвердженою педагогічною радою закладу.

Керуючись основним положенням Закону  України «Про освіту», Законом «Про дошкільну освіту», виконуючи вимоги  вищезазначених програм, педагоги дошкільного закладу працювали, роблячи акцент на педагогічну взаємодію,  яка сприяла розвитку  особистості кожного малюка.

       Діяльність ЗДО № 20 «Зайчик» була направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

  • створення належних умов для отримання дошкільної освіти;

  • забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи;

  • реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в закладі дошкільної освіти.

      Також виходячи із аналізу позитивних та проблемних моментів при розв’язанні завдань поточного навчального року, враховуючи недоліки та досягнення, колективом дошкільного закладу   було визначено наступні цільові пріоритети  на 2020/2021 навчальний рік:

1. Проєктна діяльність як засіб формування ігрової компетенції дітей дошкільного віку.

2. Формування медіаграмотності дошкільників у сучасному дошкільному навчальному закладі.

Проведені у минулому навчальному році методичні, педагогічні та виховні          заходи мали за мету обмін досвідом між педагогами, підвищення якості дошкільної освіти в умовах ЗДО та створення комфорту кожному учаснику освітнього процесу.

      Вивчення, вирішення та аналіз виконання поставлених перед колективом завдань здійснювалося через модель методичної роботи. З цією метою сплановано та проведено засідання педагогічних рад за тематикою:

- «Про затвердження діяльності педагогічного колективу ДНЗ №  20 на 2020/2021 навчальний рік  »;

- «Проєктна діяльність як засіб формування ігрової компетенції дітей дошкільного віку»;

- «Формування внутрішньої системи якості освіти» (позачергова);

- «Формування медіаграмотності дошкільників у сучасному ДНЗ»;

- «Підсумки роботи щодо проблемної теми «Реалізація ігрового досвіду як засобу всебічного розвитку і виховання дошкільників» .

       Проведені педагогічні ради сприяли підвищенню знань та педагогічної майстерності педагогів. Було приділено увагу ознайомленню педагогів та батьків з новим Державним стандартом Базового компоненту дошкільної освіти.

       Було створено творчу групу з числа досвідчених педагогів щодо розробки рекомендацій реалізації нових освітніх напрямків Стандарту дошкільної освіти, розроблено алгоритм поетапного впровадження в освітній процес. Було проведено ряд заходів щодо якісного вивчення педагогами БКДО та впровадження в практику роботи: анкетування (онлайн-анкети), бліц-опитування, тестування, самоаналіз педагогів. Також проведено роботу з батьками щодо ознайомлення зі змістом БКДО та проведено ряд анкетувань з даного питання.   Результатом стало оновлення методичної бази закладу матеріалами згідно всіх освітніх напрямів нового Базового компоненту дошкільної освіти. Педагогам було презентовано відеоматеріал щодо оновленого  БКДО.

         З метою розширення та поповнення знань педагогів про сучасні підходи щодо організації освітньої роботи проведено такі заходи: педагогічний міст «Технологія проектування як оновлення системи освітнього процесу в ДНЗ», семінар –практикум «Ігрові технології в персональному просторі дитини» - 1 засідання «Гра – це серйозно», 2 засідання «Розвивальний модуль – простір широких можливостей для проектної діяльності». Інтерактивна гра «Ігри розуму», дискусійний клуб «Формування медіа-інформаційної грамотності дошкільників у сучасному соціопросторі». Було проведено конкурс ігрових посібників. Відбулася презентація розвивальних модулів для дітей бізібордів на на різну тематику.

       Втретє було проведено цікавий інтерактивний захід - фестиваль-презентація педагогів, які атестуються, на якому кожен педагог проявив свої творчі здібності, за допомогою  відеоперегляда презентував свій досвід роботи, педагогічні знахідки. Було організовано виставку творчих напрацювань педагогів.

Педагоги продовжували активно використовувати в роботі інноваційні технології. Педагогічним колективом поповнюється «Скарбничка матеріалів», до якої входять конспекти авторських занять, відео презентації, відеозаписи та фотографії. Педагоги приймали активну участь у вебінарах, тренінгах, науково-методичних семінарах, міських та обласних конкурсах.

     Значну увагу колектив приділяв проєктній діяльності Вихователями було проведено різноманітні цікаві проєкти за всіма напрямами БКДО. Під девізом «Щоб здоровими зростати, корисну іжу треба вживати» пройшов загально садовий тиждень здорового харчування.

     Протягом навчального року педагогами було проведено колективні перегляди: вихователем дітей раннього віку Ярмак С.  – інтегроване заняття «Подорожуємо казкою», вихователем дітей раннього віку Сідельниковою О. – комбіноване заняття «Пригоди ведмежатка», вихователем дітей дошкільного віку Добряк М. – заняття-квест з математики «У пошуках скарбів».    

     Також активну участь колектив дошкільного закладу разом з вихованцями приймав у різноманітних міських, обласних, всеукраїнській та міжнародних конкурсах. У міському конкурсі на найкращу новорічну прикрасу стали переможцями у номінації Приз глядацьких сімпатій, практичний психолог Сидоренко І. посіла ІІІ місце у міжнародному конкурсі «Психолог - 2021».

Продовжується робота  по опануванню ІТ-технологій у class-room дошкільного закладу та віртуальному методичному у кабінеті. Ведеться активна робота у групі в соціальній мережі Фейсбук, де створено віртуальний дитячий кінозал, у якому педагогі демонструють цікавий пізнавальний матеріал. Висвітлюються цікаві новинки, поради, памятки для педагогів та батьків.

         Дуже важливим питанням залишається забезпечення неперервності здобуття людиною освіти за умови реалізації принципів перспективності і наступності між сумісними ланками освіти, зокрема дошкільною і початковою. Між педагогами ДНЗ № 20 та ЗОШ № 24 підтримується постійний взаємозв’язок з даного питання, проводяться відкриті заходи, взаємо відвідування (на час карантину тимчасово припинено).

        Моніторинг  засвоєння дітьми програмного матеріалу проводився згідно плану. . Рівень підготовленості до навчання у школі у квітні має такі результати: обстежувались     137 дітей, з них мають високий рівень підготовленості  21 дитини (13%), достатній рівень  57 дітей (43%), середній -   50 дітей (36%), низький рівень –  11 дітей (8%). Порівнювати показники з попереднім навчальним роком недоречно, тому що результати моніторингу зафіксовані за різні періоди.

Плідна праця вихователів груп раннього віку Зуєвої Л.П., Ярмак С.В., Сідельникової О.М. надала можливість дітям раннього віку швидко адаптуватись до умов закладу на 100%, навчитись елементарним культурно-гігієнічним навичкам, елементам сюжетно-рольової гри. Педагоги приділяють увагу розвитку мовлення дітей, сформованості початкових знань з напряму Базового компоненту «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Також, слід відзначити роботу вихователів логопедичних груп та вчителів-логопедів. Для забезпечення ефективності усунення різних порушень усної мови, запобігання різних відхилень мовленнєвого розвитку дошкільників ведеться планомірна робота щодо вдосконалення змісту, форм та методів роботи.

       Створено необхідні умови для проведення освітнього процесу на належному рівні. Логопедичний кабінет забезпечений в достатній мірі інструктивно-методичними матеріалами; обов’язковим спеціальним обладнанням, що сприяє досягненню позитивних результатів по виправленню та покращенню мови; в наявності є необхідна кількість розробок занять, консультацій для роботи з дітьми, батьками та педагогами. Аналізуючи роботу вчителів –логопедів Сіохіної К.Б. та Драчук Т.В. слід відмітити, що педагоги професійно грамотно здійснюють діагностичну діяльність - вивчають анамнез, причини мовленнєвих порушень у вихованців, здійснюють обстеження мовлення, складають індивідуальні корекційно – компенсаторні плани роботи з кожною дитиною.

       Аналізуючи роботу педагогічного колективу  щодо реалізації проблемної теми міста та дошкільного навчального закладу, річних завдань, можна зробити висновок, що педагогічний колектив працював задовільно.

       В рамках «Нової української школи»  необхідно продовжувати опрацювання даної Концепції. З метою високої результативності роботи педагогів ЗДО підтримувати взаємозв’язок з вчителями початкових класів.

      Для удосконалення професійної майстерності та розвитку творчості в методичній роботі слід продовжувати використовувати інтерактивні форми роботи через принципи: гуманізації, індивідуалізації, проектних технологій, естетизації. Критеріями ефективності повинні стати показники професійного зростання педкадрів, здатністю педагогів до професійної діяльності.

VI. Робота медичного персоналу.

       На достатньому рівні ведеться медичне обслуговування, яке здійснюють сестри медичні старші Гайдаєнко С.А., Сердюк Ю.М. Головним завданням є дотримання санітарно-гігієнічного режиму та протиепідемічних заходів під час карантину, проведення оздоровчо - профілактичної роботи кожного дня та організації харчування.

       Планомірно проводяться антропометричні виміри дітей: групи раннього віку - 1 раз у місяць, садові групи - 1 раз у квартал. Проводиться огляд дітей на педикульоз один раз на 10 днів. Медичні сестри старші продовжують моніторинг вакцинації дітей у дільничних амбулаторіях, проводити роботу з батьками вихованців з приводу необхідності вакцинації дошкільників. Виступають на батьківських зборах з роз’яснювальною роботою.  Також ведеться  моніторинг захворюваності дітей ДНЗ. Так  на протязі 2020 року рівень захворюваності у порівнянні з 2019 роком зменшився на 121 випадок, спостерігається зменшення рівня захворюваності на ГРВІ та бронхіти – 128 (2019)/24(2020). Зменшились випадки інфекційних захворювань 4(2019)/0(2020). Але необхідно зазначити, що таке стрімке зменшення випадків захворювань обумовлено карантином, діти довгий час знаходились вдома, в дитячому колективі не перебували. Жодна дитина не перехворіла на COVID -19. На жаль, 8 працівників закладу захворіли.

Дошкільний навчальний заклад перевірявся Мелітопольським лабораторним центром з метою визначення дотримання протиепідемічних заходів, порушень не виявлено. У закладі проводиться обов’язковий ранковий моніторинг, обробка поверхонь дезінфекційними засобами, дотримується режим провітрювання та масочний режим працівниками закладу.

       Медичний персонал закладу дошкільної освіти чітко виконує санітарні інструкції, проводить систематичну роботу серед дітей, батьків та персоналу з профілактики, попередженню та розповсюдженню інфекційних та шлунково-кишкових  захворювань, повітряно-крапельних інфекцій.  

       У ЗДО впроваджується комплекс спеціальних заходів у період сезонного підйому захворюваності: додавання в їжу цибулі, часнику; полоскання ротової порожнини та горла сольовим розчином, водою; аромотерапія, пальчикова, дихальна гімнастика, загартовуючи процедури. 

       Під контролем адміністрації залишається і медичне обслуговування педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу. Двічі на рік працівники повинні проходити  поглиблений медичний огляд, але у зв’язку з карантинними обмеженнями медогляд тимчасово було припинено. 

VII. Організація харчування у ДНЗ.

       Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей є суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоці та процесу приготування і зберігання їжі. З метою профілактики кишкових захворювань працівники суворо дотримуються встановлених вимог до технологічної обробки продуктів, правил особистої гігієни. Результатом є відсутність зафіксованих випадків отруєнь і кишкових захворювань дітей, причиною яких стало харчування у дошкільному закладі.

       У роботі з організації харчування дітей активно впроваджується система НАССР  у дошкільному навчальному закладі, визначено ККТ, розроблено технологічні картки страв, ведеться контроль за небезпечними факторами.

       Аналіз виконання норм харчування за І квартал 2020 року по основним продуктам, що використовуються в харчуванні дітей,  показав, що норми в середньому виконано на 86,3% (помісячно: січень – 83,4%, лютий – 82%, березень – 93,7%), що у порівнянні із 2019 роком збільшилось на 1%. Це пов’язано з покращенням  постачання продуктів харчування до закладу дошкільної освіти у січні. Встановлено, що на 90-100%  з початку року виконуються норми по хлібу, борошну, цукру, олії, сиру твердому, крупам, вершковому маслу. На 94,2% виконуються норми по м’ясу та м’ясопродуктам, що у порівнянні з 2019 роком збільшено на 1%. Але постачання риби та рибної консерви відбувалося нерівномірно на протязі року, в результаті виконання норм харчування з даної позиції виконано на 57,5%. Покращилось постачання яєць.

       Усі продукти харчування, що надходять до ДНЗ  відповідають вимогам державних стандартів, супроводжуються накладними, сертифікатами якості, висновками санітарно-епідеміологічної експертизи. Закупівлю овочів та оформлення необхідної документації здійснює  управління освіти. Сестри медичні своєчасно ведуть документацію щодо харчування дітей, разом з завідувачем та комірником складають  меню-розкладку, здійснюють контроль за харчуванням дітей, за дотриманням технології приготування їжі, виходу та якістю готових страв, санітарним станом харчоблоку, дотриманням правил особистої гігієни персоналом.

         Вартість харчування для дітей раннього віку становить  - 21 грн (14,70 – батьки,  6,30 – міський бюджет), садові групи – 30 грн. (21 – батьки, 9 – міський бюджет). Робота з організації харчування дошкільників в ДНЗ ведеться на достатньому рівні.

Подальші напрямки роботи з організації харчування:

Постійна інформація батьків про стан харчування дітей в ДНЗ.

Консультації, пам’ятки  для батьків щодо раціонального харчування дітей

Співпраця з Радою закладу з питання покращення харчування дітей.

Залучення до контролю за станом харчування члена батьківського комітету.

 У закладі харчуються діти пільгових категорій: 

безкоштовно – 2 дитини із сімей-переселенців із зони ООС та Криму;

                            9 дітей з родини, де батько учасник бойових дій;

                            2 дитини з інвалідністю

                            1 дитина з малозабезпеченої родини

                            1 дитина, позбавлена батьківського піклування.

50% оплати  -   5 дітей з багатодітних сімей.

VIII. Організація роботи з сім’ями вихованців

       Взаємодія з сім’ями вихованців протягом року є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції, участі батьків навчально-виховному процесі. Заклад дошкільної освіти підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання, навчання та оздоровлення дітей. Педагогічний колектив організовував для цього різні активні форми співпраці:

  • батьківські збори ( проводились в онлайн-режимі);

  • індивідуальні консультації практичного психолога, вчителів-логопедів.

    Проведення багатолюдних відкритих заходів припинено на час карантину.

Ознайомлення батьків з нагальними питаннями проводиться у вайбер групах. Знайомство з освітнім процесом або святами для дітей активно висвітлюється у соціальній мережі Фейсбук у групі Дошкільний навчальний заклад № 20 «Зайчик».          

IX . Система роботи закладу щодо попередження травматизму

       Діяльність адміністрації спрямована на виховання в учасників навчально – виховного процесу ЗДО якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки в повсякденній діяльності і в умовах надзвичайної ситуації; формування навичок безпечної поведінки у різних нестандартних ситуаціях, формування знань про правила самозбереження, дорожнього руху, з протипожежної безпеки.

       За звітній період не було зафіксовано жодного випадку травмування дітей, які сталися у дошкільному закладі. В журналі мікротравм зафіксовано  0 випадків легкого поранення дитини під час освітньо-виховного процесу через необережність.

       Нещасних випадків з дітьми у побуті - 0, розслідувано – 0 це на 4 випадки  менше, ніж у 2019/20 н.р.

       З працівниками нещасних випадків на виробництві не було, але зафіксовано 4 випадки побутового травматизму, які були розслідувані, складений акт за формою Н-Т.

       В закладі ведеться робота щодо охорони праці працівників. Систематично видаються накази з охорони праці.

       Для працюючих розроблені і видані на руки інструкції з охорони праці, робочі та посадові інструкції, які зберігаються на робочих місцях. Для проведення роботи з дітьми  з проблем безпеки життєдіяльності у методичному кабінеті є достатня кількість дидактичного матеріалу: демонстраційні картинки, дидактичні настільні ігри, добірки тематичної художньої літератури. Належна робота  з профілактики нещасних випадків проводиться під час занять у вигляді різноманітної навчально-виховної роботи. Роботу з охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально-виховному закладі можна вважати достатньою.

       Кожен працівник  ДНЗ проявляє турботу по створенню безпечних умов для перебування дітей як у приміщенні, так і на прогулянкових майданчиках. Вчасно відбувається усунення несправності устаткування, ремонт меблів та іншого обладнання.

       Організація догляду за дітьми відбувається під постійним контролем адміністрації та медичного персоналу. Регулярно проводилися інструктажі з техніки безпеки. Також, вихователями усіх вікових груп планувалася і проводилася робота з дітьми для формування навичок безпеки життєдіяльності, практичні заняття з евакуації.  У жовтні  та в квітні - згідно річного плану відбулися «Тижні безпеки життєдіяльності дитини» та тиждень Охорони праці.

X. Соціальний захист, збереження та зміцнення  здоров’я педагогічних працівників.

       В Колективному договорі між адміністрацією та профспілковим комітетом є перелік посад працівників ДНЗ, яким надається додаткова відпустка до 10 календарних днів окремим категоріям працюючих, також надаються додаткові відпустки за особливі умови праці.

       В Правилах внутрішнього трудового розпорядку є окремий розділ «Заохочення за успіхи у роботі», в якому визначені умови заохочення педагогічних працівників за сумлінне виконання посадових обов’язків та бездоганну працю (грошові премії та моральне заохочення).

       В дошкільному закладі всі працівники сумлінно виконують свої обов’язки, працюють творчо, що є невід’ємною складовою успішного управління закладом.       

XI. Проведення роботи по зверненню громадян.

       На виконання Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р., Указу Президента України № 700/2002 «Про додаткові заходи забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348, в дошкільному навчальному закладі проведено ряд заходів, а саме : заведено журнали обліку особистого прийому громадян, реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян.

       За вересень – травень  2020/2021 навчального року кількість усних звернень склала 25 людей. В основному ці звернення стосувалися влаштування дітей до дитячого садка або переводу з інших ДНЗ міста та району, підтвердження місця у електронній черзі. Також були звернення з проханням залишити 6-тирічних дітей у дошкільному закладі ще на рік за медичними показниками.

Було 1 письмове звернення від батьків групи № 8, зі скаргою на методи роботи вихователя Філобок Н.В.. Скарга була розглянута, вихователь прийняв рішення звільнитися.

XII. Робота по зміцненню матеріально - технічної бази ДНЗ

 У 2020/2021 навчальному році  дошкільному навчальному закладу за  бюджетні кошти було надано:

№з/п                                   Найменування                                    Кількість                                        Ким надано

1                                Миючий засіб для посуду                              140 л                                              УО ММР ЗО

2                                        Туалетний папір                                    166 шт                                              УО ММР ЗО

3                            Засіб для чищення унітазів                              100 л                                               УО ММР ЗО

4                                                 Саніліт                                              8 кг                                                УО ММР ЗО

5                                Засіб для чищення посуду                          32,5 кг                                            УО ММР ЗО

6                                            Мило рідке                                          120 л                                              УО ММР ЗО

7                                     Мило господарське                                 126 шт                                            УО ММР ЗО

8                                  Засіб для миття скла                                     5 л                                                УО ММР ЗО

9                                                Серветки                                         103 уп                                            УО ММР ЗО

10                                  Паперові рушники                                      448 шт                                           УО ММР ЗО

11                               Лампи енергозберігаючі                                  30 шт                                          УО ММР ЗО

12                                    Підписка на журнали:

                       «Медична сестра дошкільного закладу»

                                      «Музичний керівник»

                           «Практичний психолог: дитячий садок»

                                       «Дошкільне виховання»

                                                    «Логопед»                                                                                                   УО ММР ЗО

13                                           Папір для ксероксу                              16 уп                                                 УО ММР ЗО

14                                             Бланки (меню)                                     250 шт                                             УО ММР ЗО

15                                                  Цемент                                             175 кг                                                УО ММР ЗО

16                                                    Вапно                                               15 кг                                                 УО ММР ЗО

17                                Фарба для вуличного обладнання                   44 кг                                              УО ММР ЗО

18                                     Відро пластикове з педаллю                         2 шт                                                УО ММР ЗО

19                                       Відріз медичний марлевий                           8 уп                                                УО ММР ЗО

20                                                   Антисептик                                         27 л                                               УО ММР ЗО

21                                                      Дезактин                                            160 г                                              УО ММР ЗО

22                                               Рукавички гумові                                  112 пар                                             УО ММР ЗО

23                                                     Вогнегасники                                     9 шт                                               УО ММР ЗО

24                                                     Маска - екран                                     2 шт                                               УО ММР ЗО

25                                                           Санідез                                           1 кг                                                УО ММР ЗО

26                                                 Пожежне покривало                          2 шт                                               УО ММР ЗО

27                                              Бокоріз діелектричний                           1 шт                                                  УО ММР ЗО

 

 

        Проведено ремонт центрального коридору дошкільного закладу, поштукатурено стіни та стелю, пошпакльовано, покрашено водоемульсійною краскою стелю, поклеєно шпалери на стіни. Демонтовано пожежонебезпечне покриття стін в коридорі та групах, стелі відремонтовано. Проведено частковий ремонт асфальтного покриття на території закладу.

Залишається завданням заміна віконних блоків -265м2 та подальша реконструкція, ремонт покрівлі – 200м2, ремонт холодного цеху харчоблоку, необхідне оновлення технологічного обладнання ( овочерізка, електросковорода, заміна мармитів на електропічках, м’ясорубка), оновлення ксероксу, закінчення заміни огорожі, модернізація кухонних куточків у групах № 3, № 5, № 7, ремонт ігрових павільйонів, заміна лінолеуму у музичній залі та центральному коридорі.

       Батьки приймали активну участь у зміцненні матеріально - технічної бази ДНЗ, облагороджуванні території дошкільного закладу.

№з/п             Найменування                                                 Кількість                             Всього                        Ким надано

1        Канцелярські товари                                                                                              716,80 грн                Батьки групи № 2

2         Господарчі товари                                                                                                 624,30 грн               Батьки групи № 2

3          Сантехника                                                                                                             468, 00 грн             Батьки групи № 2

4           Новорічні прикраси                                                                                              259,20 грн              Батьки групи № 2

5          Огорожа металева                                                          7 м                                  3 000 грн                Ангеловська Н.В.

6          Посуд з нержавійки                                                        4 шт                                910,00 грн               Батьки групи № 4

7             Стільці дерев’яні                                                          10 шт                                750,00 грн              Батьківський загал

8            Стільці напівм’які                                                           5 шт                               250,00 грн                Батьківський загал

9           Іграшкові набори                                                            2 шт                               156, 00 грн                Батьки групи № 3

10               Сантехніка                                                                                                          82,00 грн                   Батьки групи № 3

11                        Тент                                                                      1 шт                                     46,00                      Батьки групи № 3

12         Роздатковий матеріал                                                   28 шт                               224, 00 грн                Батьки групи № 3

13          Господарчі товари                                                                                                    108,9 грн                   Батьки групи № 3

14           Скотч пакувальний                                                          1шт                                40,00 грн                     Батьки групи № 3

15             Господарчі товари                                                                                                271, 00 грн                  Батьки групи № 1

16         Безконтактний термометр                                                1 шт                               350,00 грн                  Батьки групи № 1

17                Папір кольоровий                                                     10 шт                               21, 00 грн                   Батьки групи № 8

18                           Штора                                                                1 шт                                600,00 грн                 Батьки групи № 5

19                   Господарчі товари                                                                                           80,00 грн                   Батьки групи № 5

20                        Сантехніка                                                                                                   400,00 грн                 Батьки групи № 5

21                     Квіти для клумби                                                    8 шт                                80,00 грн                    Батьки групи № 5

22                 Канцелярські товари                                                                                       200,00 грн                    Батьки групи № 5

23                Ремонт підлоги на веранді                                                                              1000,00 грн                  Батьки групи № 5

24                      Дидактичний матеріал                                                                                 920,00 грн                 Батьки групи № 7

25                                  Штучні квіти                                               26 шт                               380,00 грн                Батьки групи № 7

26                Методичні посібники                                                                                          430,00 грн                 Батьки групи № 7

27                               Настільні ігри                                                                                          870,00 грн                Батьки групи № 7

28                            Господарчі товари                                                                                   679,00 грн                  Батьки групи № 7

29                          Кольоровий папір                                                                                      386,00 грн                  Батьки групи № 7

30                      Канцелярські товари                                                                                     638,00 грн                   Батьки групи № 7

31                         Господарчі товари                                                                                        1600,00 грн                Батьки групи № 6

32                                    Іграшки                                                                                               2100,00 грн                Батьки групи № 6

33                       Канцелярські товари                                                                                    1500,00 грн                  Батьки групи № 6

34                            Музична колонка                                                                                       900,00 грн                 Батьки групи № 6

35                            Господарчі товари                                                                                      610,00 грн                  Батьки групи № 4

36                                    Сантехніка                                                                                            610,00 грн                  Батьки групи № 4

37                            Музична колонка                                                                                        350,00 грн                   Батьки групи № 4

 

 

                  Всього: 22610,20 грн

 

        Колектив, адміністрація, вихованці закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик» вдячні всім батькам за розуміння наших проблем і посильну благодійну допомогу.

 

 

Завідувач дошкільного

навчального закладу                                                    Марина ДОБРЯК

                                                                                                           

 

 

ПРОТОКОЛ

ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ

ТА ГРОМАДСЬКОСТІ

(проведено онлайн)

 

від  31.05.2021 року                                     присутні – 41

                                                                       члени колективу –20

                                                                       члени батьківського комітету – 8  

                                                                       батьки - 13

 

                                                   ЧЕРГА ДЕННА

 

1. Вибори голови та секретаря зборів.

2. Звіт завідувача закладу дошкільної освіти № 20 "Зайчик" комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області про свою діяльність у 2020/2021 навчальному році перед педагогічним колективом та громадськістю.

 

1. Вибори голови та секретаря зборів.

   Слухали:

ДОБРЯК М., завідувача, яка виступила с пропозицією обрати голову зборів та секретаря, для того, щоб розпочати збори.

    Виступила:

          ЛОПІНА У., вихователь, яка запропонувала обрати головою зборів ЦИБУЛЬСЬКУ Т., вихователя-методиста, секретарем РИБАЧЕНКО А., вихователя.

За – 41, проти – 0, утримались – 0.

          Постановили :

Голова зборів – ЦИБУЛЬСЬКА Т.

Секретар зборів – РИБАЧЕНКО А.

 

2. Звіт завідувача закладу дошкільної освіти № 20 "Зайчик" комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області про свою діяльність у 2020/2021 навчальному році перед педагогічним колективом та громадськістю.

 Слухали:

       ДОБРЯК М., завідувача, яка у своєму звіті розкрила всі напрямки роботи, дала аналіз виконаної роботи, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки. Наголосивши при цьому   на системності роботи та професіоналізмі всього колективу.

Зробила звіт про надання товарів та послуг за кошти з міського та обласного бюджетів  та допомогу батьків по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільного закладу.

Виступили:

ЖИДКОВА Н., голова батьківського комітету дошкільного закладу, яка розповіла про роботу батьківського комітету на протязі навчального року, про тісну співпрацю з адміністрацією закладу.

ГОЛЄВА С., мати вихованця дошкільного закладу, винесла подяку колективу закладу та завідувачу за згуртовану роботу, створення комфортних умов перебування дітей в ЗДО.

ХОДЧЕНКОВА І., голова профсоюзного комітету закладу, з пропозицією вважати роботу завідувача задовільною, розмістити звіт завідувача на сайті дошкільного навчального закладу № 20 «Зайчик» для ознайомлення батьківського загалу.

За – 41, проти – 0, утримались – 0.

        Постановили:

1. Одноголосно вважати діяльність завідувача дошкільного навчального закладу ДОБРЯК М. упродовж 2020/2021 навчального року задовільною.                   2. Зміст освітньо-виховної роботи в ЗДО відповідає вимогам соціального замовлення батьків і дитсадка. Педагогічний колектив ЗДО досяг значних показників в освітньому процесі, що свідчить про всебічний розвиток дітей та творчі здобутки.

3. Матеріально-технічна база ЗДО відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і потребує постійного оновлення.

4. Розмістити звіт завідувача на сайті дошкільного навчального закладу № 20 «Зайчик» для ознайомлення батьківського загалу зі змістом.

 

                          голова зборів ________________ ЦИБУЛЬСЬКА Т.

 

                            секретар ____________________ РИБАЧЕНКО А.

Звіт завідувача

закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик»

Мелітопольської міської ради Запорізької області

ДОБРЯК МАРИНИ ВІТАЛІЇВНИ

перед колективом і громадськістю за роботу

у 2019/2020 навчальному році

 

       Даний звіт оформлений відповідно до статті Закону України «Про       дошкільну освіту» від 11.07 2001р. № 2628-ІІІ (із змінами), Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03. 2003р. № 305 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28.01.2005р. № 55, Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178.  

 

Основна мета звітування: Утвердження відкритої, прозорої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

І. Загальна характеристика.

       Заклад дошкільної освіти № 20 «Зайчик» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області розпочав функціонування у 1963  році. Групові приміщення  забезпечені необхідними меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

- музична (спортивна) зала;

- кабінет психолога; кабінети логопедів;

- методичний кабінет та медичний блок;

- прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

- 2 спортивні майданчики.

ІІ. Склад вихованців.

       На 31.05.2020 року  у ЗДО № 20 «Зайчик» функціонує 8 груп: 2 групи перед- дошкільного  віку, 6 груп дошкільного віку, з них 2 групи логопедичні. Заклад  відвідує 163 дитини.

Заклад працює за 5-денним режимом роботи: 5 груп – з  10,5  годинним перебуванням дітей, 2 (логопедичні) – з 10 годинним режимом і 1 група -чергова – з подовженим робочим днем роботи - 12 годин.

ІІІ. Кадрове забезпечення.

       Педагогічний процес у ЗДО забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, практичний психолог, 1 керівник музичний, 2 логопеди, 13 вихователів.

Освітній рівень педагогів:

12 педагогів – вища освіта(фахова);

7 педагогів –  вища освіта (не фахова).

Стаж роботи педагогічних працівників:

До 3-х років – 1;

від 5 – до 10 років – 1;

від 10 до 20 – 8;

від 20 до 30 –5;

більше – 30 – 4.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

5 – спеціалісти;

4 – спеціаліст II категорії;

5 - спеціаліст  I категорії;

5 - спеціаліст вищої категорії;

2 мають педагогічне звання «вихователь – методист».

       У ЗДО створюються оптимальні умови для постійного  професійного зростання педагогів. Проведені у минулому навчальному році освітні, методичні, педагогічні та виховні заходи мали за мету розширення знань і практичного досвіду педагогів, підвищення якості дошкільної освіти в умовах ЗДО та створення комфорту кожному учаснику освітнього процесу. В цьому році підвищили свою  кваліфікаційну категорію - 1 педагог. Курси підвищення кваліфікації при інституті післядипломної освіти ЗОІППО пройшли -  5 педагогів. В цілому робота колективу ЗДО відмічається стабільністю та позитивною результативністю.

 

ІV. Пріоритетні напрямки діяльності у 2019-2020 навчальному році.

       Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення     реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

       У 2019/2020 н.р. заклад дошкільної освіти реалізовував освітній процес за комплексною освітньою програмою «Світ дитинства» - для дітей дошкільного віку та програмою «Оберіг» - для дітей раннього віку. Додатково працювали за корекційними програмами в логопедичних групах:

група № 3 – «Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей дошкільного віку старшого дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення"  Трофіменко Л. І; "Корекційна робота з розвитку мовлення дітей п'ятого року життя із фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення" Рібцун Ю. В.

група № 5 - «Подготовка детей к школе с общим недоразвитием речи» Т.Б. Филичева; «Обучение и воспитание заикающихся дошкольников» Г.Г.Тумакова,

          Робота гуртка «Англійська для малят» здійснювалась за парціальною програмою І.Кулікової та Т.Шкваріної «Англійська мова для дітей дошкільного віку; гуртка «Мудрі шашки» - парціальною програмою В. Семизорової «Цікаві шашки»; гуртка «Вмілі рученята» - парціальною програмою художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості»; гуртки «Чорнобривчик» - гра на музичних інструментах та «Джерельце» - вокальний, працювали за програмою, розробленою творчою групою та затвердженою методичною радою управління освіти.

Керуючись основним положенням Закону  України «Про освіту», Законом «Про дошкільну освіту», виконуючи вимоги  вищезазначених програм, педагоги дошкільного закладу працювали, роблячи акцент на педагогічну взаємодію,  яка сприяла розвитку  особистості кожного малюка.

       Діяльність ЗДО № 20 «Зайчик» була направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

  • створення належних умов для отримання дошкільної освіти;

  • забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи;

  • реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в закладі дошкільної освіти.

      Також виходячи із аналізу позитивних та проблемних моментів при розв’язанні завдань поточного навчального року, враховуючи недоліки та досягнення, колективом дошкільного закладу   було визначено наступні цільові пріоритети  на 2019/2020 навчальний рік:

1. Формування соціально – моральних навичок засобами ігрових технологій;

2. Ігрова діяльність як засіб розвитку комунікативно – мовленнєвої компетенції;

3. Оптимізація ігрового простору за видами дитячої діяльності.

Проведені у минулому навчальному році методичні, педагогічні та виховні          заходи мали за мету обмін досвідом між педагогами, підвищення якості дошкільної освіти в умовах ЗДО та створення комфорту кожному учаснику освітнього процесу.

      Вивчення, вирішення та аналіз виконання поставлених перед колективом завдань здійснювалося через модель методичної роботи. З цією метою сплановано та проведено засідання педагогічних рад за тематикою:

- «Шляхи організації освітнього процесу, спрямованого на всебічний розвиток особистості»;

- «Формування соціально – моральних навичок через ігрові технології»;

- «Формування комунікативної компетентності як фактор соціалізації дітей з мовленнєвими потребами»;

- «Результати ефективності вибраних форм і методів організації освітньої та методичної роботи».

       Проведені педагогічні ради сприяли підвищенню знань та педагогічної майстерності педагогів, результатом стало поповнення методичної бази закладу матеріалами згідно всіх освітніх ліній Базового компоненту дошкільної освіти. Оформлено творчі виставки в ДНЗ з презентаціями дидактично-навчального матеріалу: «Новий навчальний рік – творчі плани і здобутки», «Джерело творчості», підготовлено відео презентації для мультимедійної дошки за різними видами діяльності, розроблено конспекти занять з народознавства, виготовлено атрибути до сюжетно-рольових ігор.

З метою створити необхідні умови, аби забезпечити становлення необхідного освітнього простору для стимулювання й розвитку професійних та творчих здібностей педагогів, зростання їхньої професійної компетентності, було проведено методичний фрістайл «Сходинки майстерності». Проведений проблемний семінар  «Профілактика мовленнєвих порушень у дітей дошкільного віку» сприяв розширенню знань педагогів з даної проблеми, вчителем-логопедом Сіохіною К. розроблені рекомендації по проведенню артикуляційної гімнастики з дітьми.

       Вже вдруге було проведено цікавий інтерактивний захід - фестиваль-презентація педагогів, які атестуються, на якому кожен педагог проявив свої творчі здібності, за допомогою  відеоперегляда презентував свій досвід роботи, педагогічні знахідки. Було організовано виставку творчих напрацювань педагогів.

Практичним психологом було проведено психологічний ігровий тренінг для педагогів «Чарівна країна почуттів» з метою визначення та самоаналізу актуального емоційного стану педагогів, розкриття ресурсів особистості.

Педагоги продовжували активно використовувати в роботі інноваційні технології. Педагогічним колективом поповнюється «Скарбничка матеріалів», до якої входять конспекти авторських занять, відео презентації, відеозаписи та фотографії. Педагоги приймали активну участь у вебінарах, тренінгах, науково-методичних семінарах, міських та обласних конкурсах. Вихователь дітей раннього віку Сідельникова О. прийняла участь у міському конкурсі молодих педагогів «Кроки успіху»,  під керівництвом вихователя-методиста Цибульської Т. вихованець закладу Тракалюк Владислав посів ІІ місце у обласному конкурсі «Заговори, щоб я тебе побачив».

Під час карантину було створено class-room дошкільного закладу, де вихователі могли отримувати завдання від вихователя-методиста та завідувача, розміщувати свої розробки дидактичних ігор, відео презентації, проекти тощо.

         Дуже важливим питанням залишається забезпечення неперервності здобуття людиною освіти за умови реалізації принципів перспективності і наступності між сумісними ланками освіти, зокрема дошкільною і початковою. Між педагогами ДНЗ № 20 та ЗОШ № 24 підтримується постійний взаємозв’язок з даного питання, проводяться відкриті заходи, взаємовідвідування.

        У зв’язку з введенням карантину моніторинг якості освіти у кінці навчального року не проводився. Рівень підготовленості до навчання у школі у січні має такі результати: обстежувались     50 дітей, з них мають високий рівень підготовленості  3 дитини (6%), достатній рівень  17 дітей (32%), середній -   22 дітей (42%), низький рівень –  11 дітей (20%). Порівнювати показники з попереднім навчальним роком недоречно, тому що результати моніторингу зафіксовані за різні періоди.

Плідна праця вихователів груп раннього віку Зуєвої Л.П., Ярмак С.В., Сідельникової О.М. надала можливість дітям раннього віку швидко адаптуватись до умов закладу на 100%, навчитись елементарним культурно-гігієнічним навичкам, елементам сюжетно-рольової гри. Педагоги приділяють увагу розвитку мовлення дітей, сформованості початкових знань з лінії Базового компоненту «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Також, слід відзначити роботу вихователів логопедичних груп та вчителів-логопедів. Для забезпечення ефективності усунення різних порушень усної мови, запобігання різних відхилень мовленнєвого розвитку дошкільників ведеться планомірна робота щодо вдосконалення змісту, форм та методів роботи.

       Створено необхідні умови для проведення освітньо-виховного процесу на належному рівні. Логопедичний кабінет забезпечений в достатній мірі інструктивно-методичними матеріалами; обов’язковим спеціальним обладнанням, що сприяє досягненню позитивних результатів по виправленню та покращенню мови; в наявності є необхідна кількість розробок занять, консультацій для роботи з дітьми, батьками та педагогами. Аналізуючи роботу вчителів –логопедів Сіохіної К.Б. та Драчук Т.В. слід відмітити, що педагоги професійно грамотно здійснюють діагностичну діяльність - вивчають анамнез, причини мовленнєвих порушень у вихованців, здійснюють обстеження мовлення, складають індивідуальні корекційно – компенсаторні плани роботи з кожною дитиною.

       Аналізуючи роботу педагогічного колективу  щодо реалізації проблемної теми міста та дошкільного навчального закладу, річних завдань, можна зробити висновок, що педагогічний колектив працював задовільно.

       В рамках «Нової української школи»  необхідно продовжувати опрацювання даної Концепції. З метою високої результативності роботи педагогів ЗДО підтримувати взаємозв’язок з вчителями початкових класів.

      Для удосконалення професійної майстерності та розвитку творчості в методичній роботі слід продовжувати використовувати інтерактивні форми роботи через принципи: гуманізації, індивідуалізації, проектних технологій, естетизації. Критеріями ефективності повинні стати показники професійного зростання педкадрів, здатністю педагогів до професійної діяльності.

VI. Робота медичного персоналу.

       На достатньому рівні ведеться медичне обслуговування, яке здійснюють сестри медичні старші Гайдаєнко С.А., Сердюк Ю.М. Головним завданням є дотримання санітарно-гігієнічного режиму, проведення оздоровчо - профілактичної роботи кожного дня та організації харчування.

       Планомірно проводяться антропометричні виміри дітей: групи раннього віку - 1 раз у місяць, садові групи - 1 раз у квартал. Проводиться огляд дітей на педикульоз один раз на 10 днів. Медичні сестри старші продовжують моніторинг вакцинації дітей у дільничних амбулаторіях, проводити роботу з батьками вихованців з приводу необхідності вакцинації дошкільників. Виступають на батьківських зборах з роз’яснювальною роботою.  Також ведеться  моніторинг захворюваності дітей ДНЗ. Так  на протязі 2019 року рівень захворюваності у порівнянні з 2018 роком зменшився на 18 випадків, спостерігається зменшення рівня захворюваності на ГРВІ та бронхіти – 98 (2018)/79(2019). Зменшились випадки інфекційних захворювань 4(2018)/2(2019). Дошкільний навчальний заклад перевірявся Мелітопольським лабораторним центром з метою визначення дотримання санітарних норм, встановлено: всі змиви на харчоблоці та групових приміщеннях в нормі. На протязі 2019 року було зафіксовано: 7 випадків вітряної оспи, 2 випадки інфекційного мононуклеозу, 2 випадки острого гастроентериту. Після фіксування кожного випадку були проведені карантинні заходи.

       Медичний персонал закладу дошкільної освіти чітко виконує санітарні інструкції, проводить систематичну роботу серед дітей, батьків та персоналу з профілактики, попередженню та розповсюдженню інфекційних та шлунково-кишкових  захворювань, повітряно-крапельних інфекцій.  

       У ЗДО впроваджується комплекс спеціальних заходів у період сезонного підйому захворюваності: додавання в їжу цибулі, часнику; полоскання ротової порожнини та горла сольовим розчином, водою; аромотерапія, пальчикова, дихальна гімнастика, загартовуючи процедури. 

       Під контролем адміністрації залишається і медичне обслуговування педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу. Двічі на рік працівники проходять поглиблений медичний огляд.

VII. Організація харчування у ДНЗ.

       Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей є суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоці та процесу приготування і зберігання їжі. З метою профілактики кишкових захворювань працівники суворо дотримуються встановлених вимог до технологічної обробки продуктів, правил особистої гігієни. Результатом є відсутність зафіксованих випадків отруєнь і кишкових захворювань дітей, причиною яких стало харчування у дошкільному закладі.

       Створено робочу групу з метою розробки та впровадження системи НАССР  у дошкільному навчальному закладі, створення програм – передумов, які призначені для ефективного функціонування системи безпечності харчових продуктів та контролю за небезпечними факторами.

       Аналіз виконання норм харчування за І квартал 2020 року по основним продуктам, що використовуються в харчуванні дітей,  показав, що норми в середньому виконано на 86,3% (помісячно: січень – 83,4%, лютий – 82%, березень – 93,7%), що у порівнянні із 2019 роком збільшилось на 1%. Це пов’язано з покращенням  постачання продуктів харчування до закладу дошкільної освіти у січні. Встановлено, що на 90-100%  з початку року виконуються норми по хлібу, борошну, цукру, олії, сиру твердому, крупам, вершковому маслу. На 94,2% виконуються норми по м’ясу та м’ясопродуктам, що у порівнянні з 2019 роком збільшено на 1%. Але постачання риби та рибної консерви відбувалося нерівномірно на протязі року, в результаті виконання норм харчування з даної позиції виконано на 57,5%. Покращилось постачання яєць.

       Усі продукти харчування, що надходять до ДНЗ  відповідають вимогам державних стандартів, супроводжуються накладними, сертифікатами якості, висновками санітарно-епідеміологічної експертизи. Закупівлю овочів та оформлення необхідної документації здійснює  управління освіти. Сестри медичні своєчасно ведуть документацію щодо харчування дітей, разом з завідувачем та комірником складають  меню-розкладку, здійснюють контроль за харчуванням дітей, за дотриманням технології приготування їжі, виходу та якістю готових страв, санітарним станом харчоблоку, дотриманням правил особистої гігієни персоналом.

         Вартість харчування для дітей раннього віку становить  - 21 грн (14,70 – батьки,  6,30 – міський бюджет), садові групи – 30 грн. (21 – батьки, 9 – міський бюджет). Робота з організації харчування дошкільників в ДНЗ ведеться на достатньому рівні.

Подальші напрямки роботи з організації харчування:

Постійна інформація батьків про стан харчування дітей в ДНЗ.

Консультації, пам’ятки  для батьків щодо раціонального харчування дітей

Співпраця з Радою закладу з питання покращення харчування дітей.

Залучення до контролю за станом харчування члена батьківського комітету.

 У закладі харчуються діти пільгових категорій: 

безкоштовно – 4 дітини із сімей-переселенців із зони ООС та Криму;

                            4 дитини з родини, де батько учасник бойових дій;

                            1 дитина з інвалідністю

                             2 дитини з малозабезпечених сімей.

50% оплати  -   10 дітей з багатодітних сімей.

VIII. Організація роботи з сім’ями вихованців

       Взаємодія з сім’ями вихованців протягом року є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції, участі батьків навчально-виховному процесі. Заклад дошкільної освіти підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання, навчання та оздоровлення дітей. Педагогічний колектив організовував для цього різні активні форми співпраці:

  • батьківські збори, тренінги;

  • індивідуальні консультації практичного психолога, вчителів-логопедів;

  • участь у святах, відкриті заняття;

  • майстер-класи;

  • дні відкритих дверей.

         В поточному навчальному році батьки були активними, відвідували батьківські збори, різні заходи та відкриті заняття, приймали активну участь у виготовленні поробок разом з дітьми, підтримували дітей під час різноманітних конкурсів як в дошкільному закладі, так і на міському рівні. 

У кожній групі з початком навчального року було переоформлено батьківські куточки, у яких постійно змінювався інформаційний матеріал. Були надані  консультації для батьків: «Виховуємо дитину разом»», «Батьківська єдність – важливий закон виховання», «Роль дорослих у комунікативно-мовленнєвому розвитку дошкільників», «Виховання без насильства», «Розвиваємо інтелектуальні здібності у дітей» тощо.

         Батьки завжди приймають активну участь у житті дитячого закладу. Педагогічний колектив вдячний за підтримку, розуміння.

IX . Система роботи закладу щодо попередження травматизму

       Діяльність адміністрації спрямована на виховання в учасників навчально – виховного процесу ЗДО якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки в повсякденній діяльності і в умовах надзвичайної ситуації; формування навичок безпечної поведінки у різних нестандартних ситуаціях, формування знань про правила самозбереження, дорожнього руху, з протипожежної безпеки.

       За звітній період не було зафіксовано жодного випадку травмування дітей, які сталися у дошкільному закладі. В журналі мікротравм зафіксовано  1 випадок легкого поранення дитини під час освітньо-виховного процесу через необережність.

       Нещасних випадків з дітьми у побуті - 4, розслідувано – 4 це на 1 випадок  більше, ніж у 2018/19 н.р.

       З працівниками нещасних випадків на виробництві не було, але зафіксовано 4 випадки побутового травматизму, які були розслідувані, складений акт за формою Н-Т.

       В закладі ведеться робота щодо охорони праці працівників. Систематично видаються накази з охорони праці.

       Для працюючих розроблені і видані на руки інструкції з охорони праці, робочі та посадові інструкції, які зберігаються на робочих місцях. Для проведення роботи з дітьми  з проблем безпеки життєдіяльності у методичному кабінеті є достатня кількість дидактичного матеріалу: демонстраційні картинки, дидактичні настільні ігри, добірки тематичної художньої літератури. Належна робота  з профілактики нещасних випадків проводиться під час занять у вигляді різноманітної навчально-виховної роботи. Роботу з охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально-виховному закладі можна вважати достатньою.

       Кожен працівник  ДНЗ проявляє турботу по створенню безпечних умов для перебування дітей як у приміщенні, так і на прогулянкових майданчиках. Вчасно відбувається усунення несправності устаткування, ремонт меблів та іншого обладнання.

       Організація догляду за дітьми відбувається під постійним контролем адміністрації та медичного персоналу. Регулярно проводилися інструктажі з техніки безпеки. Також, вихователями усіх вікових груп планувалася і проводилася робота з дітьми для формування навичок безпеки життєдіяльності, практичні заняття з евакуації.  У жовтні  та в квітні - згідно річного плану відбулися «Тижні безпеки життєдіяльності дитини» та тиждень Охорони праці.

X. Соціальний захист, збереження та зміцнення  здоров’я педагогічних працівників.

       В Колективному договорі між адміністрацією та профспілковим комітетом є перелік посад працівників ДНЗ, яким надається додаткова відпустка до 10 календарних днів окремим категоріям працюючих, також надаються додаткові відпустки за особливі умови праці.

       В Правилах внутрішнього трудового розпорядку є окремий розділ «Заохочення за успіхи у роботі», в якому визначені умови заохочення педагогічних працівників за сумлінне виконання посадових обов’язків та бездоганну працю (грошові премії та моральне заохочення).

       В дошкільному закладі всі працівники сумлінно виконують свої обов’язки, працюють творчо, що є невід’ємною складовою успішного управління закладом.       

XI. Проведення роботи по зверненню громадян.

       На виконання Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р., Указу Президента України № 700/2002 «Про додаткові заходи забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення», Інструкції з діловодства за зверненнями громадян, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348, в дошкільному навчальному закладі проведено ряд заходів, а саме : заведено журнали обліку особистого прийому громадян, реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян.

       За вересень – травень  2019/2020 навчального року кількість усних звернень склала 37  людей. В основному ці звернення стосувалися влаштування дітей до дитячого садка або переводу з інших ДНЗ міста та району, підтвердження місця у електронній черзі. Також були звернення з проханням залишити 6-тирічних дітей у дошкільному закладі ще на рік за медичними показниками.

XII. Робота по зміцненню матеріально - технічної бази ДНЗ

       У 2019/2020 навчальному році  дошкільному навчальному закладу за  бюджетні кошти було надано:

№з/п

Найменування                              Кількість                               Ким надано

1Миючий засіб для посуду           140 л                                      УО ММР ЗО

2Туалетний папір                            175 шт                                   УО ММР ЗО

3Засіб для чищення унітазів          100 л                                   УО ММР ЗО

4Саніліт                                              4 кг                                     УО ММР ЗО

5Засіб для чищення посуду        32,5 кг                                    УО ММР ЗО

6Мило рідке                                   120 л                                       УО ММР ЗО

7Мило господарське                    126 шт                                     УО ММР ЗО

8Засіб для миття скла                   5 л                                         УО ММР ЗО

9Пакети для сміття                       19 рул                                     УО ММР ЗО

10Серветки                                     70 уп                                       УО ММР ЗО

11Паперові рушники                      60 шт                                      УО ММР ЗО

12Лампи енергозберігаючі           30 шт                                      УО ММР ЗО

13Журнали (відвідування,

бракеражу тощо)                            19 шт                                      УО ММР ЗО

14Підписка на журнали:

«Медична сестра дошкільного закладу»

«Музичний керівник»

«Практичний психолог: дитячий садок»

«Дошкільне виховання»

«Логопед»                                                                                       УО ММР ЗО

15Папір для ксероксу                   19 уп                                       УО ММР ЗО

16Бланки (меню)                          207 шт                                     УО ММР ЗО

17Файли                                          2 уп                                        УО ММР ЗО

18Ялинка новорічна (штучна)     4 шт                                        УО ММР ЗО

19Цемент                                       225 кг                                      УО ММР ЗО

20Вапно                                         15 кг                                         УО ММР ЗО

21Шпатлівка                                   110кг                                        УО ММР ЗО

22Фарба для вуличного обладнання  42 кг                             УО ММР ЗО

23Відро пластикове з педаллю     3 шт                                     УО ММР ЗО

24Інфрачервоний термометр       1 шт                                       УО ММР ЗО

25Відріз медичний марлевий      3 уп                                        УО ММР ЗО

26Маска марлева                          88 шт                                     УО ММР ЗО

27Стоп вірус                                    1,2 л                                       УО ММР ЗО

28Антисептик                                  2 л                                         УО ММР ЗО

29Дезактин                                     160 г                                       УО ММР ЗО

30Рукавички гумові                      567 пар                                  УО ММР ЗО

        В усіх групах і службових приміщеннях проведено дрібний косметичний ремонт. У групі № 7 в спальній кімнаті замінено шпалери, покладено нову підлогу на веранді ігрового майданчика групи № 4.

Залишається завданням заміна віконних блоків -265м2 та подальша реконструкція, ремонт покрівлі – 200м2, ремонт холодного цеху харчоблоку, необхідне оновлення технологічного обладнання ( овочерізка, холодильник, електросковорода, м’ясорубка), оновлення ксероксу, закінчення заміни огорожі, модернізація кухонних куточків у групах № 3, № 5, № 7, ремонт ігрових павільйонів.

       Батьки приймали активну участь у зміцненні матеріально - технічної бази ДНЗ, облагороджуванні території дошкільного закладу.

№з/пНайменування                              Кількість                                Всього                         Ким надано

1Методичні посібники                              3 шт                                    300 грн                     Батьки групи № 1

2Відро пластикове з педаллю              11 шт                                    1270 грн                   Батьківський загал

3Держатель для паперових рушників   7 шт                                   270 грн                     Батьківський загал

4Дошки для ремонту підлоги

веранди гр.№4                                          20 м2                                 4885 грн                    Батьки групи № 4

5Маракаси                                                   9 шт                                  354 грн                     Батьки групи № 4

6Самоклейка                                              2 м2                                  171,50грн                   Батьки групи № 4

7Контейнер                                                  1шт                                    80 грн                       Батьки групи № 4

8Наочні посібники                                      3 шт                                  270 грн                      Батьки групи № 4

9Дитячі іграшкові набори                         4 шт                                   465 грн                      Батьки групи № 4

10Контейнери 2л                                        3 шт                                   135 грн                       Батьки групи № 4

11Проводка для телевізора                      20 м                                    350 грн                     Батьки групи № 5

12Підставка для гарячого                         1 шт                                    185 грн                       Батьки групи № 5

13Щітка для туалетної кімнати                3 шт                                    135 грн                       Батьки групи № 5

14Методична література                           3 шт                                   270 грн                      Батьки групи № 5

15Килим                                                        1 шт                                   3000 грн                    Батьки групи № 6

16Тепловентилятор                                    1 шт                                   259 грн                      Батьки групи № 6

17Шпалери                                                 10 рул                                 1870 грн                      Батьки групи № 7

18Багет карниз                                            40 м                                   274 грн                      Батьки групи № 7

19Кабель-канал                                         20 м                                     312 грн                      Батьки групи № 7

20Сушарка для посуду                             1 шт                                    560 грн                      Батьки групи № 8

21Посібник з ОБЖД                                   1 шт                                     200 грн                     Батьки групи № 8

22Канцелярські товари                                                                        140 грн                       Батьки групи № 8

23Наочний матеріал                               2 наб                                    260 грн                      Батьки групи № 8

24Методичні папки                                  3 шт                                      350 грн                      Батьки групи № 8

25Прикраси для свят

(тканина, квіти, новорічні гірлянди)                                                      310 грн                      Батьки групи № 8

16 675,50 грн

 

         Все, шо було  подароване батьками дошкільному закладу, оформлено відповідною документацією та відображено у бухгалтерському обліку, про що свідчать акти оприбуткування матеріальних цінностей.

        Колектив, адміністрація, вихованці закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик» вдячні всім батькам за розуміння наших проблем і посильну благодійну допомогу.

 

Завідувач дошкільного

навчального закладу                                                    Марина ДОБРЯК                                                                                                        

 

 

ПРОТОКОЛ

ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ

ТА ГРОМАДСЬКОСТІ

(проведено онлайн)

 

від  22.05.2020 року                                     присутні – 39

                                                                       члени колективу –20

                                                                       члени батьківського комітету – 8  

                                                                       батьки - 11

 

                                                   ЧЕРГА ДЕННА

 

1. Вибори голови та секретаря зборів.

2. Звіт завідувача закладу дошкільної освіти № 20 "Зайчик" комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області про свою діяльність у 2019/2020 навчальному році перед педагогічним колективом та громадськістю.

 

1. Вибори голови та секретаря зборів.

   Слухали:

ДОБРЯК М., завідувача, яка виступила с пропозицією обрати голову зборів та секретаря, для того, щоб розпочати збори.

    Виступила:

          ЛОПІНА У., вихователь, яка запропонувала обрати головою зборів ЦИБУЛЬСЬКУ Т., вихователя-методиста, секретарем РИБАЧЕНКО А., вихователя.

За – 39, проти – 0, утримались – 0.

          Постановили :

Голова зборів – ЦИБУЛЬСЬКА Т.

Секретар зборів – РИБАЧЕНКО А.

 

2. Звіт завідувача закладу дошкільної освіти № 20 "Зайчик" комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області про свою діяльність у 2019/2020 навчальному році перед педагогічним колективом та громадськістю.

 Слухали:

       ДОБРЯК М., завідувача, яка у своєму звіті розкрила всі напрямки роботи, дала аналіз виконаної роботи, розповіла про досягнуті результати, а також про педагогічні та творчі здобутки. Наголосивши при цьому   на системності роботи та професіоналізмі всього колективу.

Зробила звіт про надання товарів та послуг за кошти з міського та обласного бюджетів  та допомогу батьків по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільного закладу.

Виступили:

ГІРЕНКО О., голова батьківського комітету дошкільного закладу, яка розповіла про роботу батьківського комітету на протязі навчального року, про тісну співпрацю з адміністрацією закладу.

НЕХІДЬКО С., мати вихованця дошкільного закладу, винесла подяку колективу закладу та завідувачу за згуртовану роботу, створення комфортних умов перебування дітей в ЗДО.

ХОДЧЕНКОВА І., голова профсоюзного комітету закладу, з пропозицією вважати роботу завідувача задовільною, розмістити звіт завідувача на сайті дошкільного навчального закладу № 20 «Зайчик» для ознайомлення батьківського загалу.

За – 39, проти – 0, утримались – 0.

        Постановили:

1. Одноголосно вважати діяльність завідувача дошкільного навчального закладу ДОБРЯК М. упродовж 2019/2020 навчального року задовільною.                   2. Зміст освітньо-виховної роботи в ЗДО відповідає вимогам соціального замовлення батьків і дитсадка. Педагогічний колектив ЗДО досяг значних показників в освітньому процесі, що свідчить про всебічний розвиток дітей та творчі здобутки.

3. Матеріально-технічна база ЗДО відповідає санітарно-гігієнічним вимогам і потребує постійного оновлення.

4. Розмістити звіт завідувача на сайті дошкільного навчального закладу № 20 «Зайчик» для ознайомлення батьківського загалу зі змістом.

 

                          голова зборів ________________ ЦИБУЛЬСЬКА Т.

 

                            секретар ____________________ РИБАЧЕНКО А.

Звіт завідувача закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик» Мелітопольської міської ради Запорізької області

ДОБРЯК МАРИНИ ВІТАЛІЇВНИ

перед колективом і громадськістю за роботу у 2018/2019 навчальному році

Даний звіт оформлений відповідно до статті Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07 2001р. № 2628-ІІІ (із змінами), Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03. 2003р. № 305 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» від 28.01.2005р. № 55, Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178.

XII. Робота по зміцненню матеріально - технічної бази ДНЗ

У 2018/2019 навчальному році дошкільному навчальному закладу за бюджетні кошти було надано:

№з/п Найменування Кількість

1 Миючий засіб для посуду 110 л

2 Шкребок для посуду 10 шт

3 Туалетний папір 128 шт

4 Засіб для чищення унітазів 79 л

5 Саніліт 2 кг

6 Засіб для чищення посуду 69 кг

7 Мило рідке 95 л

8 Пакети для сміття 26 рул

9 Серветки 64 уп

10 Паперові рушники 12 шт

11 Лампи енергозберігаючі 24 шт

12 Журнали (відвідування, бракеражу тощо) 15 шт

13 Електрона підписка «Практика управління дошкільним навчальним закладом»

14 Підписка на журнали:

«Медична сестра дошкільного закладу»

«Музичний керівник»

«Практичний психолог: дитячий садок»

«Дошкільне виховання»

«Логопед»

15 Папір для ксероксу 22 уп

16 Бланки (меню) 220 шт

17 Файли 2 уп

18 Віник 10 шт

19 Швабра 8 шт

20 Совок для сміття 8 шт

21 Сосна новорічна (зріз) 1 шт

22 Ялинка новорічна (штучна) 2 шт

23 Пісок 7 т

24 Щебінь 0,5 т

25 Вогнегасник 2 шт

26 Рукав пожежний 4 шт

27 Пожежний ствол

28 Цемент 200 кг

29 Вапно 12 кг

30 Шпатлівка 55 кг

31 Водоемульсійна фарба 28 л

32 Фарба для вуличного обладнання 109,2 кг

33 Розчинник для фарби 7 л

34 Валик для фарбування 10 шт

35 Ручка для валика 2 шт

36 Кисть для фарбування 25 шт

37 Відро пластмасове 16 шт

38 Сковорода алюмінієва 4 шт

39 Каструля-котел алюмінієва 3 шт

40 Миска алюмінієва 1 шт

41 Ложка разливна 2 шт

42 Ложка для гарніру 2 шт

43 Ніж кухонний 8 шт

45 Дуршлаг 1 шт

46 Рознос 2 шт

47 Терка для овочів 2 шт

48 Контейнер пластмасовий 3 шт

49 Послуги інтернету

50 Послуги телефонного зв’язку

51 Послуги з дератизації та дезінсекції приміщень

52 Послуги з обслуговування комп’ютерної техніки

53 Навчання посадових осіб з курсів «Охорони праці» та «Пожежної безпеки»

54 Послуги з повірки манометрів

55 Ліжко двоповерхове 5 шт

56 Водонагрівач (80л) 1 шт

57 Ваги електроні 1 шт

58 Комп’ютер (системний блок, монітор, комп’ютерна миша, клавіатура) 1 шт

59 Ноутбук 1 шт

60 Мультимедійний комплекс

проектор, інтерактивна дошка, кронштейн для проектора, кабель передачі відеосигналу, кабель USB) 1 шт

За кошти спеціального рахунку ЗДО № 20

№з/п Найменування Кількість Ціна Всього

1 Шпалери 13 р 145 грн – 10% 1696,50 грн

2 Двері міжкімнатні 4 шт 449,250 1797, 00 грн

3493,50 грн

В усіх групах і службових приміщеннях проведено косметичний ремонт.

Залишається завданням заміна віконних блоків -265м2 та подальша реконструкція, ремонт покрівлі – 200м2, розпочато ремонт харчоблоку, музичної зали, необхідне оновлення технологічного обладнання ( овочерізка, холодильник, електросковорода, м’ясорубка), оновлення ксероксу, закінчення заміни огорожі, модернізація кухонних куточків у групах № 3, № 5, № 7, ремонт ігрових павільйонів.

Батьки приймали активну участь у зміцненні матеріально - технічної бази ДНЗ, облагороджуванні території дошкільного закладу.

№з/п Найменування Кількість Ціна Всього Ким надано

1 Тумбочка 1 шт 300 грн 300 грн Батьківський загал

2 Дзеркало 1 шт 140 грн 140 грн Батьківський загал

3 Етажерка для спортивного обладнання 1 шт 120 грн 120 грн Батьківський загал

4 Банер 1 шт 1700 грн 1700 грн Батьківський загал

5 Горщик дитячий 52 шт 30 грн 1560 грн Батьківський загал

6 Відро (пластмасове) 2 шт 25 грн 50 грн Батьківський загал

7 Дошка обробна 6 шт 20 грн 120 грн Батьківський загал

8 Ложка роздаткова 3 шт 30 грн 90 грн Батьківський загал

9 Тарілка глибока 3 шт 20 грн 60 грн Батьківський загал

10 Тарілка мілка 15 шт 20 грн 300 грн Батьківський загал

11 Блюдця 25 шт 15 грн 375 грн Батьківський загал

Сушарки для посуду 2 шт 125 грн 250 грн Батьківський загал

12 Крісло (м’яч) 1 шт 370 грн 370 грн Батьківський загал

13 Роутер 1 шт 50 грн 50 грн Батьківський загал

14 Шпалери 30 р. 150 грн 4500 грн Батьківський загал

15 Клей для шпалер 3шт 80 грн 240 грн Батьківський загал

16 Клей для шпалер 3шт 65 грн 195 грн Батьківський загал

17 Дитячий матрац 2 шт 220 грн 440 грн Кузьменко Дарина Олегівна

18 Принтер CANON 1 шт 8178 грн 8178 грн Батьківський загал

19 Телевізор STRONG 1 шт 4700 грн 4700 грн Батьки групи № 8

20 Кронштейн для телевізору 1 шт 610 грн 610 грн Батьки групи № 8

21 Ролет 1 шт 4100 грн 4100 грн Батьки групи № 8

22 Фарба біла, кисті для фарбування, сітка, запаска 3 шт

5 шт

4 шт

1 шт 455 грн 455 грн Батьківський загал

23 Фарба для підлоги 1 шт 100 грн 100 грн Батьківський загал

24 Фарба водоємульсійна 1 шт 80 грн 80 грн Батьківський загал

25 Шпатлівка, грунт, фарба інтер’єрна 7 шт

1 шт

1 шт 7 грн

55 грн

45 грн 149 грн Батьківський загал

26 Електричні товари 327.40 грн 327,40 грн Батьківський загал

27 Профіль 3 шт 145 грн 145 грн Батьківський загал

28 Лиштва МДФ 10 шт 95 грн 950 грн Батьківський загал

29 Вимикачі 6 шт 50 грн 300 грн Батьківський загал

30 Клей для шпалер, шпатель 3 шт

1 шт 72 грн

22 грн 238 грн Батьківський загал

31 Лиштва МДФ 5 шт 100 грн 500 грн Батьківський загал

32 Фріз 16 шт

17 шт 8 грн

18 грн 434 грн Батьківський загал

33 Комплектуючі для водопостачання 171,70 грн 171,70 грн Батьківський загал

34 Кахель для харчоблоку та комплектуючі 8683 грн 8683 грн Батьківський загал

35 Крани-змішувачі для води та комплектуючі 1000 грн 1000 грн Батьківський загал

36 Послуги зі шпатлювання стелі 500 грн 500 грн Батьківський загал

37 Послуги з вивозу будівельного сміття 1 машина по 5 т 1150 грн 1150 грн Батьківський загал

38 Прикраси для свят (тканина, квіти, новорічні гірлянди) 1322,20 грн 1322,20 грн Батьківський загал

44 953,30 грн

Все, шо було подароване батьками дошкільному закладу, оформлено відповідною документацією та відображено у бухгалтерському обліку, про що свідчать акти оприбуткування матеріальних цінностей.

Колектив, адміністрація, вихованці закладу дошкільної освіти № 20 «Зайчик» вдячні всім батькам за розуміння наших проблем і посильну благодійну допомогу.

bottom of page